Наполі - Барселона 1:1: огляд матчу і результат гри 21.02.2024

На результативний удар Левандовскі неаполітанці відповіли голом Осімгена.
21 лютого, 23:58
Наполі та Барселона зіграли внічию / Getty Images

У середу, 21 лютого, Наполі приймав на своєму полі Барселону у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Неаполітанська команда, яка проводила перший матч під керівництвом нового головного тренера Франческо Кальцони, пропустила першою, але змогла відігратися, завершивши протистояння нічиєю 1:1.

Джерело: Getty Images

Перший тайм минув з перевагою Барселони, проте каталонці не змогли втілити у голи свої моменти. Партенопейці ж завершили першу половину гри без жодного удару по воротах суперника.

Результативних дій довелося чекати до другого тайму. Після години гри Роберт Левандовскі, отримавши м'яч з передачі Педрі практично на лінії штрафного майданчика, точно пробив у нижній лівий кут. Проте через 15 хвилин Наполі зумів вирівняти становище, коли у схожій ситуації відзначився Віктор Осімген.

Переможця протистояння Наполі й Барселона визначать у матчі-відповіді, який відбудеться 12 березня.

Мирова у першій частині протистояння Наполі - Барселона: відео голів і огляд матчу Ліги чемпіонів