Порту - Арсенал 1:0 відео голу та найкращих моментів матчу Ліги чемпіонів 21.02.2024

Португальці повели у протистоянні з англійцями, які поїхали додому ні з чим.
22 лютого, 00:56
Порту - Арсенал / Getty Images

На Драгау відбувся перший матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, у якому зійшлися Порту та Арсенал.

Команди не зуміли порадувати вболівальників захоплюючою грою та великою кількістю небезпечних моментів. Але гол глядачі все ж таки побачили, хоч і довелося на нього чекати понад 90 хвилин.

На останніх хвилинах компенсованого часу Вендерсон Галено зважився на дальний обвідний удар, яким він відправив м'яч у кут воріт Давіда Райя - іспанський голкіпер виявився безсилим.

Вашій увазі відео гола та найкращих моментів матчу Порту - Арсенал в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів:

Порту - Арсенал 1:0
Гол: Галено, 90+4.

Очікувані голи (xG): 1,23 - 0,53
Володіння м'ячем: 38% - 62%
Удари: 6 - 7
Удари в площину: 2 - 0
Фоли: 14 - 22

Порту: Кошта - Маріу, Отавіу, Пепе, Венделл (Еустакіо, 90) - Ніко (Хайме, 81), Варела, Ф. Консейсау (Боржес, 85), Пепе, Галено - Еванілсон (Мартінес, 85).

Арсенал: Райя - Вайт, Саліба, Габріель, Ківьор - Едегор, Райс, Троссард (Жоржиньо, 74) - Сака, Гаверц, Мартінеллі.

Попередження: Ф. Консейсау, Ніко - Райс, Ківьор, Гаверц.