Реал Сосьєдад - ПСЖ 1:2: огляд матчу та результат гри 05.03.2024

Парижани без проблем пробилися до наступного етапу турніру.
5 березня, 23:55
Кіліан Мбаппе  / Getty Images
Кіліан Мбаппе / Getty Images

У вівторок, 5 березня, в рамках матчу-відповіді 1/8 фіналу Реал Сосьєдад приймав ПСЖ. Матч завершився перемогою гостей із рахунком 2:1.

Парижани вже на 15 хвилині гри зуміли вийти вперед. Лідер і ключовий футболіст парижан Кіліан Мбаппе відрахувавши з передачі Усмана Дембеле.

Джерело: Getty Images

Подвоїти свою перевагу ПСЖ вдалося у другій половині гри. Все той же Мбаппе знову скористався своєю швидкістю, обійшовши захист супернику і вбивши м'яч у ворота.

Під завісу гри господарі все ж таки змогли відіграти один м'яч, проте на більше їм не вистачило часу.

Таким чином, за сумою двох матчів французький колектив проходить у чвертьфіналі Ліги чемпіонів (4:1 загальний рахунок).