Манчестер Сіті - Копенгаген 3:1: огляд матчу та результат гри 06.03.2024

Англійці не надто напружуючись здобули другу перемогу та путівку до наступного раунду.
7 березня, 00:05
Ерлінг Голанд / Getty Images

У середу, 6 березня, на Етіхаді в рамках 1/8 фіналу Ліги чемпіонів відбувся матч-відповідь між Манчестер Сіті та Копенгаген.

Враховуючи результат першої зустрічі та нещодавній поєдинок проти Манчестер Юнайтед, Пеп Гвардіола вирішив зробити кілька замін, надавши можливість проявити себе деяким молодим виконавцям.

Але навіть так "містяни" дуже швидко відкрили рахунок. На п'ятій хвилині Хуліан Альварес виконав навіс із кутового, а Мануель Аканджі ударом у дотик ногою відправив м'яч у ворота гостей.

А всього через кілька хвилин Альварес став ще й автором голу. Після чергового кутового м'яч знову опинився у аргентинця, який зважився на удар із гострого кута. Каміль Грабара припустився результативної помилки, намагаючись відбити удар.

Джерело: Getty Images

Данці не збиралися відсиджуватися в обороні і на 29-й хвилині їм вдалося скоротити відставання у рахунку. Гравці Копенгагена втекли в контратаку, яка завершилася гарною комбінацією та голом Мохамеда Ельюнуссі.

Однак на перерву команди все-таки пішли за різниці у два м'ячі. Вже в доданий час Родрі закинув м'яч вперед на Ерлінга Голанда, який прийняв передачу у штрафному майданчику та завдав удару в ближній кут.

Після перерви господарі поля грали вже за рахунком, при цьому дозволивши супернику почуватися трохи впевненіше. Але гол Голанда зрештою так і залишився останнім, який глядачі побачили цього вечора.

Неприємним моментом для Гвардіоли став інцидент у другому таймі, коли Матеус Нунес зламав палець на руці.

Манчестер Сіті, як і в першому матчі, обіграв Копенгаген з рахунком 3:1, чим заробив собі путівку в наступний раунд.

Статистика матчу-відповіді Манчестер Сіті - Копенгаген 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

Манчестер Сіті - Копенгаген 3:1 (за сумою двох матчів 6:2)
Голи: Аканджі, 5, Альварес, 9, Голанд, 45+3 - Ельюнуссі, 29.

Очікувані голи (xG): 0,61 - 0,95
Володіння м'ячем: 67% - 33%
Удари: 12 - 10
Удари в площину: 3 - 2
Фоли: 5 - 9

Манчестер Сіті: Едерсон - Льюїс, Аканджі, Діаш (Стоунз, 68), Гвардіол - Родрі (Гомес, 46), Ковачич, Нунес (Гемілтон, 74), Альварес, Бобб - Голанд (Райт, 88).

Копенгаген: Грабара - Анкерсен, Єлерт (Мелінг, 78), Вавро, Маккенна, Дікс - Фрогольдт (Маттссон, 58), Оскарссон (Корнеліус, 68), Клем (Гойлунд, 68) - Ашурі (Барджі, 58), Ельюнуссі.