Барселона - Наполі 3:1: огляд матчу та результат гри 12.03.2024

Команди видали цікавий поєдинок, але перемогти у ньому міг лише один.
13 березня, 00:02
Барселона / Getty Images

У вівторок, 12 березня, у Каталонії відбувся матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, в якому Наполі приїхав у гості до Барселони.

У першій грі команди розписали мирову 1:1, а тому в плані результату ніхто не мав переваги.

Господарі поля досить активно розпочали зустріч і вже до 17-ї хвилини вони двічі розписалися у воротах Алекса Мерета.

На 15-й хвилині Ламін Ямаль з флангу покотив м'яч на 11 метрів, де Фермін Лопес ударом у дотик влучив у лівий кут воріт. А за кілька хвилин Рафінья пробив у штангу, але Жоау Канселу опинився першим на добиванні.

Джерело: Getty Images

У середині першого тайму гості повернулися у гру, коли Амір Ррахмані підключився до атаки та замкнув передачу Маттео Політано.

Матч був досить рівним, але чим ближче був фінальний свисток, тим більше моментів створювали "синьо-гранатові". І за сім хвилин до кінця основного часу вони все ж таки закрили питання про переможця протистояння.

Серхі Роберто обігрався з Ілкаєм Гюндоганом, увірвався в штрафний майданчик і віддав передачу на Роберта Левандовські, якому залишалося лише не промахнутися по порожній частині воріт.

Партенопейці спробували скоротити відставання у рахунку, але він так і не змінився.

У підсумку Барселона здобула заслужену перемогу та місце у чвертьфіналі турніру. Наполі ж залишається лише боротися в чемпіонаті Італії за місце в єврокубковій зоні.