Чи винен Лунін? Анрі оцінив перший пропущений гол Реала в матчі з Ман Сіті

Легендарний француз пояснив, як мав діяти українець.
10 квітня, 18:32
Андрій Лунін / Getty Images

У рамках першого матчу чвертьфіналу Ліги чемпіонів Реал зіграв унічию з Манчестер Сіті (3:3).

Легенда лондонського Арсеналу Тьєррі Анрі прокоментував перший гол Манчестер Сіті - Бернарду Сілва забив у ближній кут зі штрафного на другій хвилині.

За словами француза, Андрій Лунін припустився помилки, адже не поставив у стінку двох гравців.

"Давайте поговоримо про гол Бернарду Сілви. Ви не можете поставити одного гравця в стінку, коли Ман Сіті має двох хлопців, які виконують штрафний удар. Ви відкриваєте простір. Якщо суперник влучить у ціль, це буде гол.

Лунін мав рятувати? Як тільки м'яч вдаряється в землю, то у воротаря фактично немає шансів", - наводить слова Анрі Madrid Xtra.

Нагадаємо, на ISPORT доступне відео голів і огляд матчу.