Боруссія Дортмунд - Реал 0:2 огляд та результат фіналу Ліги чемпіонів 01.06.2024

Мадридський колектив зумів "засушити" гру та обіграти "джмелів".
1 червня, 23:57
Борусія - Реал / Getty Images

У суботу, 1 червня, у рамках фіналу Ліги чемпіонів Боруссія Дортмунд зустрічалася із Реалом. Матч завершився перемогою мадридців із рахунком 2:0.

Перший тайм "джмелі" провели просто еталонно. Німецький клуб створював масу моментів, бив по воротах, тримав у себе м'яч і робив усе можливе, щоб забити, але "рамка" Тібо Куртуа була зачарованою.

Джерело: Getty Images

У другому таймі прокинувся Реал та поступово став переймати ініціативу. Вже на 74-й хвилині Тоні Кроос видав шикарний пас із кутового, який замкнув Дані Карвахаль.

Боруссія відверто посипалася та пропустила другий м'яч після помилки в обороні, де захисник віддав пас на Беллінгема, який віддав асист на Вінісуса. Бразилець покарав голкіпера, реалізувавши вихід 1 на 1.

У результаті Реал зміг "засушити" гру, довівши матч до закономірної 15-ї перемоги в Лізі чемпіонів.