Боруссія - Реал 0:2 відео голів та найкращих моментів фіналу Ліги чемпіонів 01.06.2024

Команда Андрія Луніна після перерви перевернула хід гри та заслужено підняла над головою п'ятнадцятий кубок турніру.
2 червня, 00:21
Боруссія Дортмунд - Реал / Getty Images

У Лондоні на Вемблі завершився фінал Ліги чемпіонів сезону-2023/24, в якому Реал обіграв Боруссію з рахунком 2:0 і вп'ятнадцяте став переможцем турніру.

У першому таймі команди обійшлися без голів. Після перерви "бланкос" перехопили ініціативу, що призвело до двох результативних ударів по воротах Грегора Кобеля.

За 15 хвилин до кінця поєдинку Дані Карвахаль успішно замкнув головою подачу з кутового у виконанні Тоні Крооса.

А ближче до завершення основного часу Іан Маатсен припустився грубої помилки біля своїх воріт. Джуд Беллінгем перехопив м'яч і покотив його на Вінісіуса Жуніора, який не найнадійнішим ударом подвоїв перевагу Реала.

До вашої уваги відео всіх голів матчу Боруссія Дортмунд - Реал Мадрид у фіналі Ліги чемпіонів:

Боруссія - Реал 0:2
Голи: Карвахаль, 74, Вінісіус 83

Очікувані голи (xG): 2.10 – 1.24
Володіння м'ячем: 45% – 55%
Удари: 11 - 13
Удари у ворота: 3 - 5
Фоли: 10 - 7

Боруссія: Кобель, Рюерсон, Хуммельс, Шлоттербек, Матсен, Забітцер, Джан (Мален, 80), Брандт (Аллер, 81), Санчо (Байно-Гіттенс, 87), Адейємі (Ройс, 72), Фюлькруг.

Реал Мадрид: Куртуа, Карвахаль, Начо, Рюдігер, Менді, Кроос (Модрич, 86), Вальверде, Камавінга, Беллінгем (Хоселу, 85), Вінісіус Жуніор, Родріго.

Попередження: Вінісіус Жуніор (35), Шлоттербек (40), Забітцер (43), Хуммельс (79).