Піхальонок дебютував за Динамо у офіційних матчах - півзахисник вийшов на поле в Лізі чемпіонів

Другий тайм матчу проти Партизана вже стартував.
23 липня, 22:18
Олександр Піхальонок / ФК Динамо Киев

Київське Динамо грає проти сербського Партизана у другому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів. Перший тайм завершився з рахунком 3:1 на користь "біло-синіх". Шапаренко, Бражко і Караваєв в кінцівці таймі відповіли на гол сербів.

По перерві Олександр Шовковський зробив дві заміни. Малиш вийшов на поле замість Караваєва та Олександр Піхальонок поміняв Віталія Буяльського.

Цікаво, що для Олександра, який є вихованцем донецького Шахтаря, це дебют в офіційних матчах за київське Динамо. На початку літа півзахисник перейшов з СК Дніпро-1.