"Це шок": тренер Партизана оцінив розгромну поразку від Динамо

Александар Станоєвич визнав проблеми своєї команди.
24 липня, 07:24
Александар Станоєвич / Getty Images

Головний тренер Партизана Александар Станоєвич висловився про поразку від Динамо (2:6) у рамках кваліфікації Ліги чемпіонів.

За словами фахівця, команди показали рівну гру в першому таймі, але потім український клуб включився.

"Невтішний для нас результат. Ми досить наївно і легко пропустили голи, Динамо показало нам, наскільки вони попереду нас у всіх елементах футбольної гри. Нам потрібно дещо виправити і продовжити роботу. Це показник того, де ми перебуваємо стосовно Ліги чемпіонів.

Із серйозними командами такого не буває. Перший тайм був рівним, вони контролювали гру, нам не загрожували, але в підсумку все повністю перевернулося. У другому таймі вони нас просто переграли, були фізично кращими.

Це був справді справжній шок, на фініші вони забили три голи. Ми сказали гравцям намагатися забивати і залишатися в грі. Нам вдалося скоротити відставання, але ми не витримали їхнього ритму і швидкості, пропустили гол, і тоді все вирішилося.

Звісно, важко потрапити до наступного раунду, бо була різниця не лише в голах, а й у грі. Ми не можемо так грати, нам потрібно робити висновки, ми намагалися нав'язати свою гру, ми можемо старатися. Якщо ми граємо, то ми повинні піднятися, ми повинні рухатися вперед«, - наводить слова тренера TV Arena Sport.

Нагадаємо, на ISPORT доступно відео голів і огляд матчу Динамо - Партизан.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!