Твенте - Зальцбург 3:3: огляд матчу та результат гри 13.08.2024

Нідерландцям не вистачило всього одного гола, щоб поборотися за вихід до раунду плей-оф Ліги чемпіонів.
13 серпня, 22:00
Твенте - Зальцбург / Getty Images

У вівторок, 13 серпня, в Енсхеді відбувся матч-відповідь третього раунду кваліфікації Ліги чемпіонів між Твенте і Зальцбургом.

У першій грі перемогли австрійці з рахунком 2:1, а тому господарям поля потрібно було перемагати щонайменше з різницею в один м'яч, щоб претендувати на прохід до наступного раунду.

І вже на старті другого тайму їхні шанси на цей результат наближалися до нуля.

У перші 25 хвилин Зальцбург відзначився двома голами, на що нідерландці відповіли одним результативним ударом наприкінці першої половини. Однак на першій же хвилині другого тайму гості відновили перевагу у два голи.

Незважаючи на цю ситуацію, гравці Твенте не здалися і до кінця поєдинку вони примудрилися зрівняти рахунок. Ось тільки на ще один гол, який перевів би гру в овертайм, їх уже не вистачило.

У підсумку суддя зафіксував нічию 3:3 і за сумою двох матчів Зальцбург пройшов до наступного раунду, де він зіграє з Динамо. Твенте ж виступить у Лізі Європи.

Статистика матчу Твенте - Зальцбург третього раунду кваліфікації Ліги чемпіонів

Твенте - Зальцбург 3:3 (за сумою двох матчів 4:5)
Голи: Хільгерс, 43, ван Хоренбек, 64, Стейн, 87 - Чергорд, 17, Нене, 25, Єо, 46.

На 73-й хвилині Маурітс Чергорд (Зальцбург) не реалізував пенальті (воротар).

Володіння м'ячем: 53% - 47%
Удари: 15 - 10
Удари в площину: 5 - 6
Фоли: 13 - 9
Атаки: 99 - 88

Твенте: Уннершталль - Салах-Єддін, Хільгерс, ван Хоренбек (Таха, 76), Кейперс (М. Ротс, 61) - Хйольо (Стейн, 61), Ейтінг, Д. Ротс (Лтаєф, 68), Ламмерс, Влап - ван Вольфсвінкель.

Зальцбург: Блазвіх - Дедич, П'онтковські, Байду, Терзич - Бідструп (Капальдо, 81), Гурна-Дуат (Діамбу, 54), Чергорд - Нене (Ратков, 67), Єо (Дагим, 67), Глух (ван дер Бремпт, 81).

Попередження: Д. Ротс, Влап, Хільгерс, Стейн - Гурна-Дуат, Блазвіх.