"Команда грала до кінця": Бущан - про матч Динамо проти Зальцбурга у Лізі чемпіонів

Голкіпер Георгій Бущан оцінив гру "біло-синіх".
22 серпня, 08:45
Георгій Бущан (по центру) / ФК Динамо Киев

Київське Динамо зазнало поразки у першому матчі плей-оф кваліфікації до основного раунду Ліги чемпіонів проти австрійського Зальцбурга, пропустивши по голу в кожному з таймів (0:2).

Голкіпер "біло-синіх" Георгій Бущан підбив підсумки першого матчу, зізнавшись, чого не вистачило киянам для досягнення позитивного результату:

"Як на мене, гра сьогодні була рівною, просто треба було реалізовувати свої моменти, але не пощастило. Але команда грала до кінця, і я думаю, що в нас ще будуть шанси зіграти в Австрії якомога краще.

Думаю, було присутнє певне хвилювання, але й суперник добре пресингував. Зокрема, в першому таймі нам не завжди вдавалося вийти з-під пресингу, були й мої помилки. У другому таймі налагодили нашу гру, але трохи не пощастило",- цитує Бущана клубна прес-служба.

Нагадаємо, матч-відповідь між Динамо і Зальцбургом відбудеться у вівторок, 27 серпня. Старт зустрічі заплановано на 22:00 за київським часом.