Беленюк звернувся до футболістів Динамо після матчу із Зальцбургом, пригадавши успіхи ЗСУ в Курську

Український борець закликав футболістів йти вперед із перших хвилин матчу із Зальцбургом.
22 серпня, 09:44
Динамо - Зальцбург / ФК Динамо Киев

Київське Динамо зазнало поразки у першому матчі плей-офф кваліфікації в основний раунд Ліги чемпіонів проти австрійського Зальцбурга, пропустивши по голу в кожному з таймів (0:2).

Український борець і депутат Жан Беленюк оцінив шанси "біло-синіх" на прохід до основної стадії Ліги чемпіонів, заговоривши про успіхи ЗСУ на фронті:

"Будемо, значить, іти вперед. Що робити? Ну а що? Наші хлопці в Курськ зайшли, то й ми повинні показувати себе якнайкраще", - заявив Беленюк у ефірі Megogo.

Нагадаємо, матч-відповідь між Динамо і Зальцбургом відбудеться у вівторок, 27 серпня. Старт зустрічі запланований на 22:00 за київським часом.