"Не опускаємо руки": Захисник Динамо - про протистояння із Зальцбургом

Михавко вважає, що у матчі-відповіді ще все можна виправити після поразки.
22 серпня, 17:44
Тарас Михавко / Getty Images

Захисник Динамо Тарас Михавко прокоментував перший матч раунду плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів проти Зальцбурга.

У першому поєдинку з австрійським суперником кияни зазнали поразки з рахунком 0:2.

"Звичайно, прикро, що пропустили, хоча могли забивати, у нас теж були хороші моменти. Але, на жаль, такий результат. Тим не менш, не опускаємо руки, тому що є ще матч-відповідь, будемо готуватися, аналізувати припущені помилки, і все буде добре. Це лише перший тайм у нашому протистоянні з Зальцбургом, другий матч буде в Австрії. Підійдемо до нього в хорошому настрої, проаналізуємо все та будемо грати.

Звичайно, у Зальцбурга хороша команда, вони тримали темп і було нелегко. Але ми знали, що так буде, оскільки це матч плей-оф Ліги чемпіонів, і тут всі команди хорошого рівня. Тож, ми готувалися, але, на жаль, так сталося, що пропустили прикрий м’яч у першому таймі, і це, звісно, вплинуло на нас.

Рук не опускали, хотіли забити, і на другий тайм виходили з думками, що потрібно забивати й як мінімум зрівнювати рахунок. Але вийшло так, що призначили пенальті в наші ворота, і це знову вдарило по нас у психологічному плані. Утім, усе одно хотіли забити гол, прагнули до цього, але, на жаль, не вдалося. Думаю, у нас ще все попереду, є матч-відповідь, тому будемо прагнути здобути позитивний результат для себе", - наводить слова Михавка офіційний сайт Динамо.

Нагадаємо, на ISPORT доступно відео голів та огляд матчу Динамо - Зальцбург (0:2).

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Динамо Київ РБ Зальцбург