ПСЖ - Жирона 1:0: огляд матчу та результат гри 18.09.2024

Команді українця не вистачило всього кількох хвилин, щоб не програти дебютний поєдинок у єврокубку.
Вчора, 23:59
Віктор Циганков та Марко Асенсіо / Getty Images

У середу, 18 вересня, на Парк де Пренс пройшов матч першого туру основної частини Ліги чемпіонів, в якому ПСЖ приймав Жирону.

Парижани на правах більш досвідченого колективу заволоділи перевагою з перших же хвилин поєдинку і не віддавали її до самого фінального свистка.

Однією з проблем команди Луїса Енріке стала точність: завдавши понад два десятки ударів, чинні чемпіони Франції дуже рідко турбували Пауло Гассанігу.

Ще однією проблемою стала травма Марко Асенсіо - іспанець був змушений покинути поле вже на 39-й хвилині.

Каталонці, в свою чергу, практично весь матч оборонялися. Серед захисників "червоно-білих" був і Віктор Циганков, який відіграв 88 хвилин.

Здавалося, що Жирона, як Шахтар у грі з Болоньєю, все-таки зможе дотерпіти і вивезти з Парижа нічию, але проти виявився Нуну Мендеш, який на останній хвилині основного часу приніс господарям поля мінімальну перемогу.

Захисник прорвався лівим флангом і з гострого кута завдав удару. Гассаніга, намагаючись зафіксувати м'яч, примудрився пустити його між ніг.

У підсумку Жирона зазнала поразки з рахунком 0:1. У наступному турі команда Циганкова прийматиме Феєнорд.