Боруссія Д - Селтік 7:1 результат та огляд матчу Ліги чемпіонів

Команди на двох забили вісім голів.
Сьогодні, 00:01
Боруссія Дортмунд / Getty Images

У вівторок, 1 жовтня, у рамках другого туру Ліги чемпіонів Боруссія Дортмунд на своєму полі обіграла Селтік (7:1).

Головним героєм зустрічі став нападник «джмелів» Карім Адейємі - на рахунку футболіста три голи.

У першому таймі Боруссія Дортмунд забила п'ять голів, а після перерви довела цей показник до семи голів. У складі шотландців гол престижу забив Маєда.

У наступному турі німецький колектив зіграє з Реал Мадридом, а шотландці - з Аталантою. Матчі відбудуться 22 жовтня.

Статистика матчу Боруссія Д - Селтік у Лізі чемпіонів

Боруссія Дортмунд — Селтік 7:1
Голи: Джан, 8 (пен), Адеємі, 11, 29, 42, Гірассі, 40 (пен), 66, Нмеча, 79 -  Маеда, 9

Боруссія Дортмунд: Кобель — Коуту (Бенсебаїні, 61), Антон, Шлоттербек, Р'єрсон — Гросс (Беєр, 61), Джан — Адеємі (Дюранвіль, 48), Брандт (Нмеча, 61), — - Гірассі (Забітцер, 70)

Селтік: Шмейхель — Джонстон (Ролстон, 86), Трасті, Скейлс, Тейлор (Вальє, 46) — Енгелс, Макгрегор, Бернарду (Хатате, 46) — Кюн (Хен Чжун, 63), Фурухасі (Айда, 63), Маеда

Попередження: Гросс, Бенсебаїні — Шмейхель, Хатате.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!