Циганков отримав травму в першому таймі матчу Жирона - Феєнорд

Погані новини для збірної України протягом тижня до матчів Ліги націй.
Сьогодні, 20:37
Віктор Циганков та Тімон Велленройтер / Getty Images

У рамках другого туру основної частини Ліги чемпіонів зійшлися Жирона та Феєнорд.

У стартовому складі каталонців вийшов Віктор Циганков, для якого цей матч приніс розчарування.

На 25-й хвилині під час атаки каталонського клубу вінгер захромав, після чого впав на газон та попросив заміну. У результаті місце українця на полі зайняв Арно Данжума.

Це сталося за нічийного рахунку 1:1, проте на перерву команди пішли за мінімальної переваги нідерландців (1:2).

Нагадаємо, що Віктор Циганков потрапив у заявку збірної України на майбутні матчі Ліги націй проти Грузії та Чехії.