Жирона - Феєнорд 2:3 відео голів і найкращих моментів матчу Ліги чемпіонів 02.10.2024

Іспанці не тільки програли, а ще й втратили Віктора Циганкова через травму.
Вчора, 22:56
Жирона - Феєнорд / Getty Images

У рамках другого туру основної частини Ліги чемпіоном Жирона поступиался Феєнорду з рахунком 2:3.

На гол Давіда Лопеса нідерландці відповіли автоголом хавбека каталонців Янгеля Еррери. Після травми Віктора Циганкова роттердамський клуб вийшов уперед за рахунок результативного удару Антоні Міламбо.

Ще до перерви гості встигли не скористатися пенальті, який потягнув Пауло Гассаніга. Після перерви "червоно-білі" відповіли тим самим, цього разу 11-метровий удар відбив Тімон Велленройтер.

Незабаром після цього Донні ван де Бек відновив паритет, але за кілька хвилин Ладіслав Крейчі оформив другий автогол вечора, який призвів до поразки його команди.

До вашої уваги відео всіх голів матчу Жирона - Феєнорд у другому турі Ліги чемпіонів:

Жирона - Феєнорд 2:3
Голи: Лопес, 19, ван де Бек, 74 - Еррера, 23 (аг), Міламбо, 33, Крейчі, 79 (аг).

На 36-й хвилині Аясе Уеда (Феєнорд) не реалізував пенальті (воротар).

На 67-й хвилині Боян Міовські (Жирона) не реалізував пенальті (воротар).

Очікувані голи (xG): 2.07 - 1.63
Володіння м'ячем: 64% - 36%
Удари: 13 - 8
Удари в площину: 6 - 2
Фоли: 11 - 15

Жирона: Гассаніга - Мартінес, Лопес, Крейчі, Гутьєррес - ван де Бек (Порту, 82), Еррера (Ромеро, 82), Мартін - Циганков (Данжума, 29), Міовські (Стуані, 75), Хіль (Аспрілья, 75).

Феєнорд: Велленройтер - Лотомба (Гонсалес, 82), Белен, Ганцко, Буену (Траунер, 71) - Тімбер, Хван, Міламбо (Іванушец, 82) - Бен-Осман (Зеррукі, 61), Уеда (Карранса, 71), Пайшан.

Попередження: Еррера, Мартін, Лопес, Данжума, ван де Бек, Стуані - Бен-Осман, Буену, Хван.