Монако - Црвена Звезда 5:1: огляд матчу та результат гри 22.10.2024

У турніру з'явився несподіваний лідер прямо з Князівства.
Вчора, 22:06
Монако / Getty Images

На стадіоні Луї II завершився матч третього туру основної частини Ліги чемпіонів, у якому Монако розгромило Црвену Звезду з рахунком 5:1.

У першому таймі сербський колектив намагався нав'язати боротьбу монегаскам, але це завершилося тотальним розгромом.

На 20-й хвилині Такумі Мінаміно вивів господарів поля вперед. Незабаром гості відновили паритет за рахунок пенальті, але Брель Емболо відзначився голом у роздягальню.

Після перерви команда Аді Хюттера відправила у ворота суперника ще чотири м'ячі. І хоча лише три з них були зараховані, це не завадило "червоно-білим" здобути більш ніж впевнену перемогу.

Варто зазначити, що цей результат дозволив Монако (на якийсь час) очолити загальну таблицю Ліги чемпіонів. На рахунку княжого клубу сім очок. А ось Црвена Звезда розташувалася на самому дні таблиці, не маючи жодного очка.

Статистика матчу Монако - Црвена Звезда третього туру Ліги чемпіонів

Монако - Црвена Звезда 5:1
Голи: Мінаміно, 20, 70, Емболо, 45+4, Сінго, 54, Акліуш, 90+6 - Ндіайє, 27 (пен.).

Очікувані голи (xG): 3.48 - 1.05
Володіння м'ячем: 70% - 30%
Удари: 27 - 5
Удари в площину: 8 - 2
Фоли: 16 - 8

Монако: Маєцкі - Вандерсон, Сінго, Керер, Енріке (Діатта, 77) - Закарія (Матазо, 86), Камара (Міхал, 77), Акліуш, Мінаміно, Бен Сегір (Головін, 46) - Емболо (Іленікена, 77).

Црвена Звезда: М. Ілич - Соль, Спаїч, Джига, Олаїнка - Крунич (Родич, 60), Елснік, Сілас (Л. Ілич, 60), Максимович (Катай, 74), Дуарте (Далсіу, 7) - Ндіайє (Канга, 74).

Попередження: Керер - Максимович.