Барселона розгромила Баварію в Лізі чемпіонів - хет-трик Рафінії та гол Левандовскі декласували німців

Флік не залишив шансів Компані.
Вчора, 23:51
Барселона - Баварія / Getty Images

Каталонська Барселона несподівано розгромила мюнхенську Баварію у домашньому поєдинку основного етапу Ліги чемпіонів (4:2).

Підопічні Фліка шокували гостей, забивши гол на першій хвилині гри - неймовірний розіграш точним ударом завершив бразильський вінгер Рафінья. Мюнхенці швидко відігрались. Спочатку гол Кейна не зарахували через офсайд, але англієць забив ще раз - на цей раз все законно. 1-1 вже на старті зустрічі.

В середині першої половини зустрічі були гойдалки з моментами біля воріт кожної з команд, але на 36 хвилині Роберт Левандовські знову вивів каталонців вперед, забивши у ворота колишньої команди. А на екваторі першої половини гри дублем відзначився Рафінья. 3:1 - так і завершили перший тайм.

У другому таймі Барселона розпочала активніше і вже на 56 хвилині гри це принесло свої плоди. Хет-триком відзначився Рафінья, на цей раз бразильцю асистував Ямаль. Компані зробив цілу низку замін сподіваючись врятувати матч. Мюнхенці намагались врятувати матч, але всі старання були марними. Флік переконливо обігрує Компані на чолі каталонців.

Барселона - Баварія 4:1

Голи: Рафінья, 1, 45, 56, Левандовські, 36 -  Кейн, 18

Барселона: Пенья - Кунде, Кубарсі, Мартінес, Бальде - Педрі (Гаві, 85), Касадо - Лопес (де Йонг, 61) - Ямал (Фаті, 86), Левандовські (Віктор, 85), Діас (Ольмо, 76)

Баварія: Ноєр - Геррейру, Упамекано, Кім Мін Дже, Девіс - Кімміх, Палінья (Горецка, 60) - Олісе (Сане, 60), Мюллер (Мусіала, 61), Гнабрі (Коман, 60) - Кейн

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Ліга чемпіонів