Італія - ​​Англія 1:2 відео голів та найкращих моментів матчу 23.03.2023

До вашої уваги забиті голи зустрічі.
2023 г., 24 березня, 00:55
Італія - Англія / Getty Images

У четвер, 23 березня, у рамках кваліфікації на Євро-2024 збірна Італії приймала на своєму полі національну команду Англії. Матч завершився перемогою гостей із рахунком 2:1.

Перший гол англійці забили на 13-й хвилині. Опорний півзахисник Деклан Райс виявився першим на м'ячі після його відскоку, відправивши снаряд у сітку воріт.

Подвоїв перевагу своєї команди форвард Харрі Кейн. Англієць реалізував 11-метровий удар на 44-й хвилині.

Вже на старті тайму "скуадра адзурра" зуміла відіграти один м'яч – голом відзначився дебютант збірної Італії, форвард аргентинського Тигре Матео Ретегі.