Тимчик: В останні 20 хвилин німці повністю перехопили ініціативу та домінували

Захисник збірної України оцінив нічийний результат матчу з Німеччиною.
2023 г., 14 червня, 18:52
Олександр Тимчик / Getty Images

Захисник збірної України Олександр Тимчик поділився думками про товариський матч проти Німеччини.

Українська національна команда під час зустрічі вела з перевагою в два м'ячі, але в підсумку завершила поєдинок результативною нічиєю 3:3.

"Нас тренерський штаб налаштовував, що не головне був результат. Нам потрібно було показати свою гру, чотири дні це награвали і притримувались цього. Так воно й вийшло, що після довгих передач забили три голи.

Перших десять хвилин було важко, вони нас пресингували, забили гол, стало ще важче, але потім десь ми трішки перехопили ініціативу, почали контролювати м’яч, забили два голи і повели в рахунку.

Нам тренерський штаб вказував, що при перехопленні м’яча у них великі зони і ми цим скористалися. Хлопці теж добігли туди й забили голи.

Не знаю швидший я, не швидший. Кожен користується своїми сильними якостями. Хтось швидший, хтось технічний - усе залежить від стилю футболіста.

Ми граємо завжди до останньої хвилини. До фінального свистка. Була велика перевага, але не треба забувати проти якої команди ми грали і що останні 20 хвилин вони повністю перехопили ініціативу та домінували над нами", - наводить слова Тимчика ВЗБІРНА.

Нагадаємо, на ISPORT доступне відео голів і найкращих моментів матчу Німеччина - Україна (3:3).