Ісландія - Португалія 0:1 Відео голу та найкращих моментів матчу відбору на Євро-2024 20.06.2023

Португальський колектив вирвав перемогу на останніх хвилинах зустрічі.
2023 г., 21 червня, 07:39
Кріштіану Роналду / Getty Images

У вівторок, 20 червня, відбувся поєдинок у рамках кваліфікації на чемпіонат Європи-2024 між збірними Ісландії та Португалії.

Команди протягом усієї гри створили кілька класних моментів, але реалізувати їх не могли.

Здавалося, що все йде до нічиєї, проте на останніх хвилинах Кріштіану Роналду забив переможний гол.

До вашої уваги відео голу Ісландія - Португалія:

Ісландія - Португалія 0:1
Гол: Роналду, 90

Ісландія: Рунарссон — Фрідрікссон (Сампстед, 79), Пальссон, Інгасон, Г. Магнуссон — Віллюмссон, Траустасон (Йоганнессон, 76), Й. Гудмундссон — А. Гудмундссон, Фіннбогасон (С. Магнуссон, 75), Тростейнссон (Гаральдссон, 79).

Португалія: Кошта — Канселу (Геррейру, 67), Діаш, Д. Перейра (Отавіо, 84), Пепе, Далот — Б. Сілва (Жота, 90+2), Невеш (Інасіу, 66), Фернандеш (Вітінья, 84) — Роналду, Леау.

Попередження: А. Гудмундссон, Фіннбогасон, Віллюмссон, Торстейнссон  — Далот, Б. Сілва

На 81-й хвилині був вилучений Віллюм-Тоур Віллюмссон (Ісландія) (друге попередження).