Нідерланди - Греція 3:0: огляд матчу та результат гри 07.09.2023

"Помаранчеві" борються за другий рядок у групі.
2023 г., 7 вересня, 23:47
Нідерланди - Греція / Getty Images

У четвер, 7 вересня, у рамках відбору на Євро-2024 збірна Нідерландів зустрічалася із національною командою Греції.

Хазяї вийшли максимально зібраними, сподіваючись забити швидкий м'яч. На жаль, вразити ворота суперника відразу не вийшло, проте вже в першому таймі команді вдалося вирішити всі питання щодо переможця.

З 17-ї по 39-у хвилину наважилася доля матчу. Нідерландці вбили три м'ячі, а голами відзначилися Мартен Де Рон, Коді Гакпо та Ваут Вегхорст.

У частину гри, що залишилася, "помаранчеві" вельми спокійно догравали цей матч, а нещасні гості лише дивилися за тим, як імениті суперники перекочують м'яч від одного гравця до іншого. Підсумок – 3:0 на користь збірної Нідерландів.