Левандовскі захистив юного фаната від стюардів і зробив йому пам'ятний подарунок

Капітан збірної Польщі відзначився гідним вчинком після матчу відбору до Євро-2024.
2023 г., 8 вересня, 14:45
Роберт Левандовскі / Getty Images

Збірна Польщі у домашньому матчі п'ятого туру кваліфікації Євро-2024 здобула перемогу 2:0 над Фарерськими островами.

Обидва голи в поєдинку на свій рахунок записав капітан "Кадри" Роберт Левандовскі, забивши на 73-й хвилині з пенальті, а десять хвилин потому - з гри. А після матчу форвард ще й відзначився шляхетним вчинком.

Коли команди йшли у роздягальні, на поле стадіону у Варшаві вибіг юний вболівальник і попрямував до головного героя зустрічі. Стюарди намагалися зупинити хлопчика, але Левандовскі завадив їм це зробити, а потім подарував йому свою ігрову футболку.

Нагадаємо, на ISPORT доступні календар і результати матчів кваліфікації Євро-2024.