Нідерланди - Франція 1:2 відео голів і найкращих моментів матчу 13.10.2023

До вашої уваги огляд поєдинку кваліфікації Євро-2024.
2023 г., 14 жовтня, 07:59
Франція обіграла Нідерланди / Getty Images

У п'ятницю, 13 жовтня, у рамках сьомого туру кваліфікації Євро-2024 Нідерланди приймали в Амстердамі Францію.

Підопічні Дідьє Дешама зуміли здобути виїзну перемогу з рахунком 2:1 і зі стовідсотковим показником набраних очок після шести зіграних поєдинків забезпечили собі вихід на чемпіонат Європи.

Французька збірна вийшла вперед уже на сьомій хвилині протистояння зусиллями Кіліана Мбаппе, а в другому таймі нападник оформив дубль, обігравшись з Адрієном Рабьо та ефектним ударом із-за меж штрафного майданчика відправивши м'яч практично у дальню дев'ятку. Ближче до кінця зустрічі Нідерландам вдалося лише скоротити відставання.