Португалія - Словаччина 3:2 відео голів і найкращих моментів матчу 13.10.2023

До вашої уваги огляд поєдинку кваліфікації Євро-2024.
2023 г., 14 жовтня, 08:59
Португалія обіграла Словаччину / Getty Images

У п'ятницю, 13 жовтня, збірна Португалії зустрічалася в Порту зі Словаччиною у рамках сьомого туру кваліфікації Євро-2024.

Команда Роберто Мартінеса обіграла суперника з рахунком 3:2 і забезпечила собі місце у фінальній частині чемпіонату Європи, не втративши жодного очка у семи відбіркових матчах.

Збірна Португалії відкрила рахунок на 18-й хвилині зусиллями Гонсалу Рамуша, а за десять хвилин Кріштіану Роналду з пенальті збільшив відрив. У другій половині зустрічі словаки скоротили відставання, але Роналду швидко відновив перевагу в два м'ячі, оформивши дубль. До кінця матчу словацька команда змогла ще лиш раз засмутити суперника.

До вашої уваги відео всіх голів матчу Португалія - Словаччина у відборі Євро-2024:

Португалія - Словаччина 3:2

Голи: Рамуш, 18, Роналду (пен.), 28, Роналду, 72 – Ганцко, 69, Лоботка, 80

Португалія: Кошта - Далот, Діаш, А. Сілва, Канселу - Фернандеш, Палінья (Отавіу, 86), Б. Сілва (Невеш, 86) - Роналду, Рамуш (Жота, 86), Леау (Фелікс, 65)

Словаччина: Дубравка - Пекарік (Томіч, 76), Вавро, Шкріньяр, Ганцко - Куцка (Бенеш, 46), Лоботка, Дуда - Шранц (Дюріш, 86), Боженік (Полевка, 65), Мак (Суслов, 46)

Попередження: Фернандеш, 57, Палінья, 75 - Пекарік, 31, Дуда, 61, Суслов, 85.

Джерело: MEGOGO