Італія - ​​Мальта 4:0 відео голів та найкращих моментів матчу відбору ЧЄ-2024 14.10.2023

Італійська команда не зазнала жодних проблем, відправивши у ворота суперника чотири м'ячі.
2023 г., 15 жовтня, 01:03
Італія - Мальта / Getty Images

У суботу, 14 жовтня, збірні Італії та Мальти зійшлися на одному футбольному полі у рамках сьомого туру кваліфікації чемпіонату Європи 2024 року.

"Скуадра адзурра" по два рази відзначилася у кожному з таймів. У першій половині забивали Джакомо Бонавентура та Доменіко Берарді, після перерви вінгер Сассуоло оформив дубль, а остаточний рахунок встановив Давіде Фраттезі.

Вашему вниманию видео всех голов матча Италия - Мальта в седьмом туре отбора ЧЕ-2024:

Італія - Мальта 4:0
Голи: Бонавентура, 23, Берарді, 45+1, 64, Фраттезі, 90+4.

Очікувані голи (xG): 0,87 - 0,11
Володіння м'ячем: 66% - 34%
Удари: 16 - 2
Удари в площину: 4 - 0
Фоли: 13 - 12

Італія: Доннарумма - Дарміан, Манчіні, Бастоні, Дімарко (Удоджі, 79) - Барелла (Фраттезі, 65), Локателлі, Бонавентура (Бірагі, 87) - Берарді (Орсоліні, 65), Распадорі, Кін (Скамакка, 79).

Мальта: Бонелло - Д. Мбонг (Аттар, 66), Апап, Пепе, З. Мускат, Камензулі - Яннік (Нвоко, 84), Крістенсен (Н. Мускат, 66), Гіллом'є - П. Мбонг (Пайбер, 84), Монтебелло (Сатаріано, 55).