Мальта - Україна 1:3: огляд матчу та результат гри 17.10.2023

2023 г., 17 жовтня, 23:43
Збірна України  / УАФ
Збірна України / УАФ

У вівторок, 17 жовтня, у рамках кваліфікації на Євро-2024 збірна України грала з Мальтою.

Наші хлопці вкрай невдало розпочали гру, що призвело до пропущеного голу вже на 12-й хвилині. Анатолій Трубін не врятував браму після удару Пола Мбонга.

Лише під завісу тайму мальтійці самі собі привезли гол, зрізавши м'яч у ворота після пасу Георгія Судакова.

Вивів Україну вперед Артем Довбик. Форвард відзначився з 11-метрового удару, відправивши нашу команду на перерву у піднесеному настрої.

Друга половина гри пройшла вкрай нервово, адже "жовто-сині" не змогли створити біля чужих воріт небезпеки, а у відповідь були змушені відбиватися.

На щастя, мальтійські футболісти не були точними на завершальній стадії, а наприкінці Михайло Мудрик далеким ударом поставив крапку в матчі. Підсумковий рахунок – 3:1.