Франція - Гібралтар 14:0: огляд матчу та результат гри 18.11.2023

"Триколірні" знатно знущалися над суперником.
2023 г., 18 листопада, 23:45
Збірна Франції  / Getty Images
Збірна Франції / Getty Images

У суботу, 18 листопада, у рамках дев'ятого туру кваліфікації на Євро-2024 збірна Франції зустрічалася із Гібралтаром. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 14:0.

Вже одразу було ясно, що розгром неминучий, адже до четвертої хвилини французи лідирували у два м'ячі, а вже на 18-й - вилучення заробив захисник гостьової команди, ускладнивши ситуацію в кілька разів.

Вже до кінця першого тайму на табло виднівся рахунок 7:0, але попереду було чимало голів. За другу половину зустрічі господарі примудрилися набити аналогічну кількість забитих м'ячів, встановивши сенсаційні 14:0.

Таким чином, збірна Франції не лише здобула чергову перемогу в рамках відбору на Євро, а й встановила рекорд результативності у своїй історії.

Статистика матчу Франція – Гібралтар відбору на ЧЄ-2024

Франція - Гібралтар 14:0
Голи: Сантос, 3 автогол, Тюрам, 4, Заїр-Емері, 16, Мбаппе, 30 пенальті, 75, 82, Клаус, 34, Коман, 36, 66, Фофана, 37, Рабйо, 64, Дембеле, 73, Жиру, 89, 90+1

Очікувані голи (xG): 6,59 - 0,00
Володіння м'ячем: 66% – 34%
Удари: 36 - 0
Удари у ворота: 20 - 0
Фоли: 10 - 5

КЛЮЧОВІ СЛОВА: збірна Франції