"Могли б довести перевагу раніше": Конопля прокоментував перемогу над Боснією і Герцеговиною

Юхим висловився про матч півфіналу плей-офф кваліфікації на Євро-2024.
22 березня, 13:28
Юхим Конопля / Getty Images

В рамках півфіналу плей-офф відбору на Чемпіонат Європи-2024 збірна України перемогла Боснію і Герцеговину з рахунком 1:2.

Захисник "жовто-блакитних" Юхим Конопля поділився думками про зустріч з балканським колективом. За словами гравця, перевагу над боснійцями можна було довести раніше, але футбол непередбачуваний.

"Якби футбол був звичайним і передбачуваним, ми змогли б довести свою перевагу значно раніше. До перерви. Та футбол - складна річ.

Перемога в Зениці забрала багато сил, але подарувала нам емоції та заряд на наступне протистояння. Подяка вболівальникам, відчували вас серцем! Вперед, Україно!", - написав гравець в своєму Instagram.

Зазначимо, що Україна пропустила першою на 56-ій хвилині, але після виходу на заміну Романа Яремчука гру вдалось перевернути. Спершу форвард забив сам на 85-ій, а на 88-ій віддав асист на Артема Довбика.

Нагадаємо, що Яремчук увійшов в топ-5 найкращих бомбардирів збірної України в історії.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!