Угорщина - Швейцарія 1:3 відео голів та найкращих моментів матчу Євро-2024 15.06.2024

Команда Мурата Якіна стартувала з перемоги, впевнено здолавши опонента.
15 червня, 19:09
Угорщина – Швейцарія / Getty Images

У суботу, 15 червня, у рамках першого туру групового етапу чемпіонату Європи-2024 Швейцарія обіграла Угорщину з рахунком 3:1.

До перерви швейцарці двічі розписалися у воротах суперника зусиллями Квадво Дуа та Мішеля Ебішера.

У середині другого тайму Барнабаш Варга відіграв один м'яч, але вже у доданий час Брель Емболо забив третій гол своєї команди, встановивши тим самим остаточний рахунок поєдинку.

До вашої уваги відео всіх голів матчу Угорщина - Швейцарія в першому турі ЧЄ-2024:

Угорщина - Швейцарія 1:3
Голи: Варга, 66 - Дуа, 12, Ебішер, 44, Емболо, 90+3

xG: 1.34 - 2.50
Удари: 5 - 15
Удари в площину воріт: 2 - 7
Володіння м'ячем: 44% - 56%

Угорщина: Гулачі — Лонг (Болла, 46), Орбан, А. Салаї (Адам, 80) — Фіоло, А. Нодь (Кляйнгайслер, 67), Шефер, Керкез (Дардої, 79) — Шаллаї, Собослаї — Варга.

Швейцарія: Зоммер — Шер, Аканджі, Родрігес — Відмер (Стергіу, 68), Джака, Фройлер (С’єрро, 85), Ндоє (Рідер, 86) — Ебішер, Варгас (Емболо, 74) — Дуа (Амдуні, 68).

Попередження: Салаї, Фіоло — Відмер, Фройлер.