Карвахаль та Ямаль встановили рекорди збірної Іспанії у рамках чемпіонатів Європи

Молоде покоління допомогло відзначитись старому.
15 червня, 20:30
Дані Карвахаль та Ламін Ямаль / Getty Images

У суботу, 15 червня, у матчі першого туру групового етапу чемпіонату Європи 2024 року зійшлися збірні Іспанії та Хорватії.

На перерву команди пішли за рахунку 3:0 на користь "фурії рохи". У доданий до першого тайму час голом відзначився Дані Карвахаль, якому асистував рекордсмен Ламін Ямаль.

Як повідомляє Opta, цей дует оформив ще два рекорди.

Карвахаль став найвіковішим автором голу збірної Іспанії на чемпіонатах Європи (32 роки та 156 днів). Ямаль у свою чергу став наймолодшим асистентом (16 років і 338 днів).

Нагадаємо, що на ISPORT можна ознайомитися з розкладом та результатами всіх матчів чемпіонату Європи 2024 року.