Італія - ​​Албанія 2:1: огляд матчу та результат гри 15.06.2024

Усі свої голи команди вмістили у перші 16 хвилин поєдинку.
15 червня, 23:57
Збірна Італії / Getty Images

У суботу, 15 червня, у Дортмунді на Сігнал Ідуна Парк відбувся останній матч другого ігрового дня чемпіонату Європи 2024 року, в якому зустрілися Італія та Албанія.

Несподівано для всіх перший гол зустрічі відбувся рано, ще й у виконанні албанського футболіста.

Після невдалого вкидання м'яча з ауту рекордним для турніру голом відзначився Недім Байрамі.

Однак незабаром "скуадра адзурра" не тільки відігралася, але й вийшла вперед.

Спочатку на 11-й хвилині Алессандро Бастоні ударом головою замкнув подачу з кутового від Лоренцо Пеллегріні. А через п'ять хвилин Ніколо Барелла ударом у дотик з лінії штрафного майданчика вразив лівий кут воріт Томаса Стракоши.

Джерело: Getty Images

Ще до перерви у італійців було кілька чудових нагод забити свій третій гол, проте щоразу свою команду рятував воротар збірної Албанії.

На жаль, для вболівальників, які були присутні на стадіоні, після перерви команди практично нічого не показали і не створили біля воріт одна одної, що призвело до нудних 45 хвилин без зміни рахунку.

У підсумку Італія перемогла Албанію з рахунком 2:1, що дозволило їй посісти друге місце групи В. Лідером квартету залишилася Іспанія, яка раніше розгромила Хорватію.