Португалія - ​​Чехія 2:1 огляд та результат матчу 18.06.2024

Роналду та компанія стартували на чемпіонаті Європи з трьох набраних очок.
18 червня, 23:54
Португалія - Чехія / Getty Images

У вівторок, 18 червня, у рамках першого туру Євро-2024 збірна Португалії зустрічалася із Чехією.

"Червоно-зелені" тиснули на суперника у перші 45 хвилин із неймовірним ентузіастом та силою, проте номінальні гості змогли відбитися та навіть першими забити! Гол чехів прийшов уже в другій половині гри після чудового дальнього удару, точно у верхній кут від Лукаша Провода.

Джерело: Getty Images

Далі португальці пішли ва-банк, посиливши лінію атаки і навіть зуміли зрівняти рахунок. При цьому голом відзначився не гравець з обойми Роберто Мартінес, а Чехія сама собі занесла м'яч у ворота.

У хвилини зустрічі, що залишилися, вже обидві команди обмінювалися атаками, але все ж таки колишні чемпіони Європи змогли зламати оборону противника і вирвати перемогу! Підсумок – 2:1 на користь португальців.