Португалія - ​​Чехія 2:1 відео голів та огляд матчу 18.06.2024

До вашої уваги найкращі моменти поєдинку.
19 червня, 00:55
Сборная Португалии  / Getty Images
Сборная Португалии / Getty Images

У вівторок, 18 червня, у рамках першого туру групового етапу Євро-2024 збірна Португалії зустрічалася із Чехією. Матч завершився перемогою номінальних господарів із рахунком 2:1.

Голи прийшли лише у другому таймі. Першими відзначитись змогли чехи. Далекий удар вивів команду вперед, проте трохи пізніше їхня ж оборона привезла гол.

Перемога ж для португальців прийшла вже на 90+1 хвилині, коли гравець, який вийшов на заміну, завершив небезпечну атаку своєї команди.