Легенда збірної Швейцарії встановив бомбардирський рекорд на Євро-2024

Джердан Шакірі став єдиним європейським гравцем, який забив на шістьох останніх турнірах збірних поспіль.
19 червня, 22:59
Джердан Шакірі / Getty Images

В рамках другого туру Чемпіонату Європи з футболу Швейцарія зустрічається з Шотландією.

В першому таймі голом за колектив Мурата Якіна відзначився Джердан Шакірі, встановивши тим самим рекорд.

Шакірі забивав на кожному турнірі збірних, починаючи з Чемпіонату світу в Бразилії в 2014 році. Таким чином, він забив на шістьох останніх великих турнірах збірних, ставши єдиним європейцем, хто це зробив.

На момент написання новини в матчі триває перерва. Рахунок - 1:1. Також в свої ворота відзначився Фабіан Шер.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Швейцарія