Словенія - Сербія 1:1 відео голів і найкращих моментів матчу 20.06.2024

До вашої уваги огляд поєдинку національних збірних на чемпіонаті Європи-2024.
20 червня, 18:55
Словенія та Сербія завершили матч внічию / Getty Images

У четвер, 20 червня, збірні Словенії та Сербії провели матч другого туру групового етапу Євро-2024.

Суперники не змогли визначитися сильнішого у балканському протистоянні, при цьому серби врятувалися від поразки у компенсований до поєдинку час - 1:1.

Команди зуміли відкрити рахунок у матчі лише у середині другого тайму. На 69-й хвилині словенська збірна організувала контратаку, яку результативним ударом після прострілу до штрафного майданчика завершив Жан Карнічнік.

Сербії пощастило відігратись на останніх секундах зустрічі, коли Лука Йовіч головою замкнув подачу з кутового.