Данія - Англія 1:1: огляд матчу і результат гри 20.06.2024

Збірні обмінялися голами у першому таймі та особливо не захотіли визначати переможця після перерви.
20 червня, 20:59
Данія та Англія зіграли внічию / Getty Images

У четвер, 20 червня, збірні Данії та Англії зустрічалися у другому турі групового етапу Євро-2024.

Суперники не визначили переможця у протистоянні, завершивши поєдинок нічиєю 1:1.

Рахунок у матчі відкрили підопічні Гарета Саутгейта. На 18-й хвилині зустрічі Вокер прострілив справа у штрафний майданчик, м'яч опинився у Кейна, який підлаштувався під удар з лівої і відправив його у ворота.

Джерело: Getty Images

Проте ще до перерви данська збірна зуміла вирівняти становище у протистоянні. На 34-й хвилині Юльманн наважився на дальній удар і з 28-ми метрів зарядив у лівий нижній кут - від стійки м'яч залетів у ворота.

У другій половині поєдинку команди особливо не ризикували, здавалося, розраховуючи на те, щоб вирвати перемогу тільки якщо підвернеться підходяща можливість.

Англія мала шанс знову вийти вперед на 56-й хвилині, проте дальній удар Фодена прийшовся у стійку. В одному з епізодів Беллінгем розрізною передачею виводив на ворота Воткінса, але Шмейхель врятував.

Майже відразу після цього Пікфорд цього разу вже впорався з дальнім ударом від Гейб’єрга. А ще один постріл від датського півзахисника ближче до кінця матчу був неточним.

Таким чином, Англія у двох матчах набрала чотири очки та очолює групу С, а в активі Данії два бали.

У іншому поєдинку квартету збірні Словенії та Сербії сьогодні також зіграли внічию 1:1.