Іспанія - Італія 1:0: огляд матчу та результат гри 20.06.2024

При цьому долю поєдинку вирішив автогол у виконанні Рікардо Калафіорі.
20 червня, 23:54
Іспанія - Італія / Getty Images

У четвер, 20 червня, відбувся останній матч сьомого ігрового дня чемпіонату Європи-2024. У рамках групового етапу турніру зійшлися одні із фаворитів на перемогу, а саме Іспанія та Італія.

Лучано Спаллетті вирішив нічого не змінювати у складі "скуадри адзурри" порівняно з поєдинком першого туру. А ось його колега Луїс де ла Фуенте замість Начо випустив у старті Емеріка Ляпорта.

Складно зрозуміти, на що саме розраховували італійці, але протягом усього матчу іспанці володіли перевагою, щоразу погрожуючи воротам Джанлуїджі Доннарумми. А якщо воротар ПСЖ не справлявся, то йому на допомогу приходив каркас воріт.

Досить довго "фурія роха" не могла "розмочити" рахунок, але на старті другого тайму вони виправили це непорозуміння.

На 55-й хвилині Ніко Вільямс здійснив подачу з флангу, на яку відгукнувся Альваро Мората. Доннарумма впорався з ударом форварда, проте м'яч від його руки полетів у коліно Ріккардо Калафіорі, який не встиг зреагувати. Як підсумок – автогол.

Джерело: Getty Images

Але навіть пропущений м'яч не дуже і змусив Італію заворушитися. Більше того, Іспанія могла забивати ще.

Проте все закінчилося мінімальною перемогою іспанців 1:0, які виграли групу В із шістьма очками і вже гарантували собі місце у плей-оф. Італія ж йде другою, маючи 3 бали.