Бельгія - Румунія 2:0 відео голів та найкращих моментів матчу Євро-2024 22.06.2024

Другий матч поспіль форварду не щастить із легальністю своїх голів.
23 червня, 00:38
Бельгія - Румунія / Getty Images

У Кельні відбувся останній матч другого туру групового етапу чемпіонату Європи-2024, в якому Бельгія здолала Румунію з рахунком 2:0.

На перших хвилинах зустрічі Юрі Тілеманс вивів "червоних дияволів" вперед. Після перерви Ромелу Лукаку подвоїв перевагу бельгійців, але й цей гол форварда було скасовано, в даному випадку через офсайд.

Ближче до кінця поєдинку Кевін Де Брюйне все ж таки забив другий гол збірної Бельгії і встановив остаточний рахунок.

До вашої уваги відео всіх голів матчу Бельгія - Румунія у другому турі Євро-2024:

Бельгія - Румунія 2:0
Голи: Тілеманс, 2, Де Брюйне, 80.

Очікувані голи (xG): 1.89 - 0.95
Володіння м'ячем: 59% - 41%
Удари: 19 - 13
Удари в площину: 9 - 4
Фоли: 9 - 10

Бельгія: Кастельс - Кастань, Фас, Вертонген - Доку (Карраско, 72), Тілеманс (Мангала, 72), Онана, Теат (Дебаст, 77) - Де Брюйне, Лукаку, Лукебакіо (Троссард, 56).

Румунія: Ніце - Раціу (Сореску, 90), Дрегушин, Бурке, Банку - М. Марін (Олару, 68) - Ман, Р. Марін, Станчу, Міхейле (Хаджі, 68) - Дрегуш (Алібек, 81).

Попередження: Лукебакіо - Банку, М. Марін.