Іспанія - Грузія 4:1 огляд та результат матчу 1/8 фіналу Євро-2024 30.06.2024

"Фурія Роха" пробилася до чвертьфіналу турніру.
30 червня, 23:53
Іспанія - Грузія / Getty Images

У неділю, 30 червня, у рамках матчу 1/8 фіналу Євро-2024 збірна Іспанії зустрічалася із Грузією.

З перших хвилин гри "Фурія Роха" забрала м'яч під свій контроль, довівши володіння до непристойного показника 88 на 12 відсотків, однак першими вийшли вперед грузини! Небезпечна угода номінальних гостей завершилася автоголом.

Після цього минуло не так багато часу і Родрі своїм точним дальнім ударом відновив паритет на табло, після чого команди пішли на перерву.

У другій половині гри Іспанія вже вирішила почати реалізувати свої моменти, після чого "червоно-жовті" забили другий, а там уже прийшов третій та четвертий.

Грузини показали характер, але техніка та клас їхніх суперників була на висоті. Підсумок – 4:1 перемога збірної Іспанії.