Іспанія - Грузія 4:1 відео голів та огляд матчу 30.06.2024

До вашої уваги відеоогляд матчу.
Вчора, 00:50
Іспанія - Грузія  / Getty Images
Іспанія - Грузія / Getty Images

У неділю, 30 червня, у рамках 1/8 фіналу чемпіонату Європи Іспанія зустрічалася із Грузією. Матч завершився перемогою "Фурії Роха" з рахунком 4:1.

Першими вийти вперед змогли андердоги цієї гри, яким допоміг автогол захисника команди суперника. Під завісу тайма іспанці змогли зрівнятися з опонентом.

У другому таймі збірна Іспанії змогла дотиснути грузинів, вколотивши їм три голи за 45 хвилин, завдяки чому вийшли до чвертьфіналу турніру.