Румунія - Нідерланди 0:3 огляд та результат матчу 02.07.2024

"Помаранчеві" пробилися до чвертьфіналу Євро-2024.
2 липня, 20:53
Збірна Нідерландів  / Getty Images
Збірна Нідерландів / Getty Images

У вівторок, 2 липня, у рамках матчу 1/8 фіналу чемпіонату Європи збірна Румунії зустрічалася з Нідерландами. Матч завершився перемогою номінальних гостей із рахунком 3:0.

Перший гол у цій грі був забитий на 20-й хвилині. Героєм епізоду став нападник Коді Гакпо, який відзначився з передачі Хаві Сімонса.

Джерело: Getty Images

У час матчу Нідерланди домінували на полі, створюючи небезпечні моменти, проте другий гол довелося чекати майже до самої кінцівки. Доніелл Мален на 83-й хвилині довів зустріч до впевненої перемоги, а після ще й поставив впевнену крапку.

Нагадаємо, у наступному раунді Євро-2024 збірна Нідерландів зіграє проти переможця пари Австрія – Туреччина.