Австрія - Туреччина 1:2: огляд матчу та результат гри 02.07.2024

Команда "Аероплана" Вінченцо Монтелли полетіла в наступну стадію турніру, завдяки дублю у виконанні Меріха Демірала.
2 липня, 23:57
Збірна Туреччини / Getty Images

У вівторок, 2 липня, в Лейпцигу на Ред Булл Арені відбувся матч 1/8 фіналу чемпіонату Європи 2024 року, в якому зустрілися збірні Австрії та Туреччини.

Веселощі у грі почалися з першої ж хвилини. На 57 секунді Меріх Демірал скористався замішанням у штрафному майданчику австрійців і з близької відстані відправив м'яч у сітку воріт, встановивши тим самим рекорд плей-оф.

Після такого старту команда Вінченцо Монтелли очікувано дозволила супернику володіти м'ячем. При цьому номінальні господарі не створили якихось небезпечних моментів, а тому на перерву збірні пішли за мінімальної переваги Туреччини.

Після перерви сценарій повторився. На 59-й хвилині Арда Гюлер навісив з кутового, а Демірал вистрибнув вище за всіх і головою завдав сильного удару, з яким не впорався Патрік Пенц.

Джерело: Getty Images

Австрія змогла досить швидко відіграти один м'яч. І цей гол також прийшов після кутового. Штефан Пош головою скинув м'яч на дальню штангу, де Міхаель Грегоріч у дотик замкнув передачу.

На цьому підопічні Ральфа Рангніка не зупинилися і продовжили атакувати ворота Мерта Гюнока в надії врятуватися. Однак жоден з ударів не дозволив австрійцям зрівняти рахунок.

Туреччина перемогла з рахунком 2:1 і стала останнім учасником чвертьфіналу. Австрія ж вирушає додому.