Скандальний непенальті: момент, який позбавив Німеччину півфіналу домашнього Євро-2024

Гра рукою у виконанні Марка Кукурельї стала предметом гарячих суперечок серед уболівальників.
5 липня, 22:17
Ентоні Тейлор / Getty Images

У п'ятницю, 5 липня, стадія чвертьфіналу чемпіонату Європи-2024 стартувала матчем, в якому зійшлися збірні Німеччини та Іспанії.

На старті другої 15-хвилинки додаткового часу стався момент, який ще довго обговорюватимуть.

На 106-й хвилині за рахунку 1:1 Джамал Мусіала завдав удару, після якого м'яч влучив у руку Марка Кукурельї.

Джерело: Getty Images

Джерело: скриншот

Однак після короткої консультації з арбітром VAR головний суддя поєдинку Ентоні Тейлор не вказав на 11-метрову позначку.

А через 13 хвилин Мікель Меріно забив, як виявилося, переможний гол і вивів "фурію роху" у півфінал турніру.

Цей момент обговорив журналіст ESPN Дейл Джонсон.

"На передтурнірному брифінгу УЄФА з гри рукою був наведений конкретний приклад, як у випадку Марка Кукурельї. Було заявлено, що це НЕ повинно бути пенальті при грі рукою. Рука близько до тіла, спрямована переважно вниз/вертикально та/або знаходиться за лінією тіла".

Нагадаємо, що на ISPORT можна ознайомитися з розкладом та результатами всіх матчів чемпіонату Європи 2024 року.