Іспанія - Німеччина 2:1 відео голів та огляд матчу Євро-2024 05.07.2024

До вашої уваги найкращі моменти поєдинку.
5 липня, 22:50
Збірна Іспанії  / Getty Images
Збірна Іспанії / Getty Images

У п'ятницю, 5 липня, у рамках матчу 1/4 фіналу Євро-2024 збірна Іспанії зустрічалася із Німеччиною. Матч завершився перемогою "Фурії Роха" з рахунком 2:1.

В основний час команди показали справжню феєрію в плані видовищного та атакуючого футболу, зігравши внічию, зважаючи на те, що доля команд вирішилася вже в овертаймі.

Вихід гри наважився вже на 119-й хвилині завдяки голу Мікеля Меріно, який забив м'яч головою у сітку воріт.