Дешам назвав причину, чому замінив Мбаппе в матчі проти Португалії

Франція пробилася до півфіналу Євро-2024.
6 липня, 07:55
Кіліан Мбаппе / Getty Images

У рамках чвертьфіналу чемпіонату Європи-2024 збірна Франції обіграла національну команду Португалії (0:0, 5:3 пенальті).

Головний тренер французької команди Дідьє Дешам замінив Кіліана Мбаппе в перерві між овертаймами.

За словами наставника, його підопічний втомився, тож він прийняв рішення освіжити команду.

"Він явно втомився - це непросто. Я бачив, як важко йому було в першому додатковому таймі. Не було сенсу залишати його в грі, навіть з огляду на те, що він штатний пенальтист.

Кіліан завжди чесний зі мною і з командою. Мені здалося нормальним додати свіжості в гру".

Нагадаємо, на ISPORT доступний огляд матчу.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!