Воткінс та Палмер стали "джокерами-рекордсменами" у матчі проти Нідерландів

Англійські гравці встановили нові рекорди у рамках плей-оф чемпіонату Європи.
11 липня, 00:35
Оллі Воткінс та Коул Палмер / Getty Images

У Дортмунді відбувся другий півфінал чемпіонату Європи 2024 року, в якому збірна Англії обіграла збірну Нідерландів із рахунком 2:1.

Вирішальний гол опинився на рахунку Оллі Воткінса, який скористався передачею Коула Палмера.

Цей дует з'явився на полі на 81-й хвилині поєдинку, а вже за десять хвилин вони удвох оформили взяття воріт, що дозволило їм стати володарями унікальних досягнень.

Як повідомляє TNT Sports, Воткінс став першим гравцем в історії плей-оф Євро, який забив гол на 90+ хвилині, вийшовши перед цим на заміну.

Палмер зі свого боку став першим в історії плей-оф турніру, хто оформив асист, з'явившись на полі по ходу гри.

Нагадаємо ,що на ISPORT можна ознайомитися як з голом Оллі Воткінса, так і з двома іншими результативними ударами в матчі Нідерланди - Англія.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!