Родрі - найкращий гравець чемпіонату Європи-2024

Один із найстабільніших гравців світу отримав визнання на континентальній першості.
15 липня, 00:27
Родрі / Getty Images

Чемпіонат Європи 2024 року завершився перемогою збірної Іспанії, яка у фіналі перемогла збірну Англії з рахунком 2:1.

Після матчу до вручення кубка було проведено церемонію нагородження, під час якої були відзначені індивідуальні виступи футболістів.

Так, найкращим гравцем усього турніру було визнано півзахисника збірної Іспанії Родрі.

Хавбек Манчестер Сіті провів на Євро-2024 шість матчів, у яких відзначився одним голом і трьома жовтими картками. Він не зіграв тільки в третьому турі проти Албанії.

У матчі проти Хорватії його замінили на 86-й хвилині, а у фіналі проти Англії - у перерві. В інших чотирьох зустрічах він відіграв від свистка до свистка, включно з додатковим часом у грі з Німеччиною.

Нагадаємо, що на ISPORT можна ознайомитися з усіма голами, які були забиті у фіналі чемпіонату Європи-2024 між Іспанією та Англією.